NA ZAMÓWIENIE

Projektowanie na zamówienie, to nasz ulubiony rodzaj zamówień. Następnie z wielką radością realizujemy projekty, które mają znaczenie nie tylko materialne, ale również maja szansę stać sie przedmiotami o wielkiej wartości sentymentalnej. Cały proces zwykle trwa 4-6 tygodni.

Na początku mamy kilka niezbędnych pytań, aby finalnie mógł powstać przedmiot osobisty i dopasowany. W tym celu powinniśmy wiedzieć dla kogo ma być przeznaczona biżuteria oraz jakim budżetem Państwo dysponujecie. W sam proces projektowania mogą się Państwo zaangażować w dowolnym zakresie. To znaczy chętnie poznamy sugestie dotyczące wyboru kamieni lub metalu oraz stylu w jakim przedmiot ma być zaprojektowany. Naszym zadaniem jest czuwać, aby projekt był zgodny ze sztuka złotniczą oraz aby nie wpływał na jakość użytkowania oraz przede wszystkim zapewniał trwałość.

Tylko dzięki takiemu podejsciu możemy dać dożywotnią gwarancje na zrealizowany przedmiot. Na etapie wspólnego projektowania, otrzymacie od nas Państwo wiedzę jak przedmiot bedzie sie nosił i zmieniał podczas użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub po ustaleniu terminu do osobistej wizyty w naszej pracowni w Krakowie.

Stwórzmy razem małe dzieło sztuki!