ŚLUB

Zapraszamy do stworzenia razem z nami niepowtarzalnych obrączek.

Bardzo liczymy się z Państwa potrzebami dotyczącymi wygody i codziennego użytkowania. W proces projektowania i realizacji mogą się Państwo angażować w dowolnym stopniu.

Znając konkretne preferencje i potrzeby mamy szanse stworzyć obrączki wygodne i dopasowane. Podczas omawiania tych wielu kwestii, opowiemy jak w praktyce sprawdzi się ten wymarzony projekt oraz jak noszone obrączki będą się zmieniać przez lata.

Naszym celem jest stworzenie obrączek zgodnych ze sztuka złotniczą, tylko wtedy możemy dać dożywotnią gwarancję na wyroby.

Chętnie przyjmujemy zamówienia z powierzonego materiału. Złoto jest wspaniałym metalem do ponownego użycia. Możliwości są duże, ponieważ z dowolnego koloru złota możemy w procesie rafinacji uzyskać surowiec do stworzenia stopu o wybranym przez Państwa kolorze, czyli białym, żółtym lub różowym. Obrączki w naszej pracowni są wykonywane całkowicie ręcznie. Nasz proces realizacji oparty jest na metodach pozwlających uzyskać odpowiedną jakość, czyli taką, aby obrączki spełniały funkcję użytkową, były przedmiotami trwałymi i jednocześnie osiągały wysoki standard wykończenia. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub na spotkanie w umówionym terminie w naszej pracowni w Krakowie. Chętnie opowiemy szerzej o technologi naszej pracy oraz o tym, co jeszcze wyróżnia nasze obrączki.