OBRĄCZKI ŚLUBNE

Jeżeli szukasz tych jedynych obrączek, które tak jak ślub są wyjątkowe, to sprawdź co możemy dla Ciebie zaprojektować. Obrączki ślubne jakie wykonujemy w pracowni złotniczej Buchwic Concept Jewellery to autorska linia biżuterii wykonanej na zamówienie. Chcesz poznać szczegóły? Poznaj proces wytwarzania naszych idealnych obrączek lub skontaktuj się z nami.

Obrączki dobrane na miarę oczekiwań

Nasi klienci zazwyczaj przychodzą ze swoją koncepcją obrączek. Wiemy, że potrzebne jest spotkanie i rozmowa by projekt jak najlepiej spełniał ich oczekiwania.

Na co zwracamy uwagę? Nie tylko na piękno i wyjątkowość, ale wygodę codziennego noszenia.

 

Wyjątkowy projekt

Podczas spotkania mierzone są i oglądane różne modele. Na miejscu pokazujemy i często wraz z klientami, odkrywamy nowe możliwości wykończeń. Para obrączek niekoniecznie musi być identyczna. Każda osoba może wybrać swoją indywidualną i wyjątkową obrączkę. Ponieważ wykonujemy je całkowicie ręcznie w naszej pracowni możliwości są nieograniczone.

 

Trwałość na lata i gwarancja bez dodatkowych opłat

Całe nasze podejście do biżuterii, to przekonanie, że to powinny być przedmioty trwałe i posiadające cechy, które umożliwią w przyszłości ich naprawę lub dokonanie modyfikacji na przykład w rozmiarze.

Obrączki wykonane w naszej pracowni są objęte dożywotnim serwisem. Bez dodatkowych opłat odnawiamy i wykonujemy korekty w rozmiarze.

 

Dlaczego obrączki z powierzonego materiału to świetny pomysł?

Złoto jest świetnym materiałem do recyklingu. Zawsze pytamy klientów o starą, nieużywaną biżuterię lub splątane łańcuszki, chociażby z czerwonego złota. W procesie rafinacji uzyskujemy materiał do wykonania obrączek z żółtego, białego lub różowego złota. Ogromną część kosztów stanowi kruszec, dlatego klienci są zawsze pozytywnie zaskoczeni różnicą w cenie, którą mogą uzyskać, mając swoje złoto.

Realizacja zamówienia i cena

Na realizację większości projektów potrzebujemy zwykle 3 tygodnie. Mierzymy i wyceniamy projekt, podając konkretną cenę już na pierwszym spotkaniu.
Ceny obrączek zależą od wielu czynników np.
Czy są to klasyczne obrączki?
Czy projekt jest skomplikowany i zawiera kamienie?
Jakie maja być rozmiary obrączek i jaka będzie ich waga?

Płatność i odbiór

Jeżeli przy zamowieniu otrzymamy złoto do rafinacji, nie pobieramy żadnej zaliczki. W innym wypadku prosimy o zaliczkę płatną gotówką podczas składania zamówienia lub w formie wpłaty na konto. Gotowe obrączki można odebrać osobiście lub przesyłamy je kurierem na wskazany adres.

Marzysz o niepowtarzalnych obrączkach? Napisz do nas już dziś!